پنجره سهند : تولید کننده انواع درب و پنجـره هــای دو و سه جداره

 

مجموعه پنجره سهند این افتخار را دارد که بالغ بر 8 سال در زمینه تولید و اجرای انواع درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی، آلومینیومی، شیشه دو و سه دوجداره، سکوریت، توری و... به مشتریان عزیز خود خدمات می دهد .

و اما داستان ورود به این حرفه: بنده در سال 85 در کارخانه شیشه کاوه فلوت مشغول به کار بودم و پس از گذشت چند ماه از موارد اولیه، امکانات و تجهیزات لازم برای تولید همچنین از تولید و کاربردهای گوناگون انواع شیشه آشنا شدم. در سال 87 این شرکت خط پیشرفته تولید شیشه دوجداره صنعتی را از شرکت lisec اتریش خریداری و راه اندازی نمود. این صنعت در ایران نوپا بود و تازه داشت معرفی میشد، من هم از قبل در مورد صنعت شیشه دوجداره مطالبی رو مطالعه و بررسی کرده بودم و علاقه مند شدم، سپس در این خط تولید مشغول به کار شدم. پس از یک سال فعالیت در خط تولید شیشه دوجداره تصمیم گرفتم، خودم مستقل کار کنم. برای دو سال در یک شرکت بزرگ تولید پنجره و شیشه دو و سه جداره کار کردم و در آن مدت دوره های مختلفی رو اعم از آموزش فنی ، بازاریابی و فروش گذراندم .

اواخر سال 89 بود که با یکی از دوستانم بصورت شراکتی مجموعه پنجره سهند را تأسیس نمودیم، ابتدا یک دفتر سپس کارگاه تولید را راه اندازی کردیم و بعد از دو سال فضای تولیدی مجموعه رو توسعه داده و بزرگتر کردیم که از ابتدا تا به امروز بر روی شعار خود (کیفیت محصول و رضایت مشتری، هدف نهایی تولیدات ماست) متمرکز و پای بند بوده همچنین با ارائه کیفیت خوب و رضایت خریداران در تولیدات و خدمات مطابق با استاندارد های لازم در این حوزه در خدمت مشتریان و مردم عزیز ایران بوده و هستیم . .با تقدیم احترام

 

 

ارتباط با ما

  تهران-خیابان شهید رجائی-ایستگاه    ورزشگاه(روبروی بانک ملی) پلاک 519
 55 10 62 88 021 
            11 55 33 54 021
 45 66 18 55 021 

شنبه تا چهارشنبه    8 الی 19     پنجشنبه ها 8 الی 16 
  www.sahandwindow.com 

 info@sahandwindow.com